Onetap Glitch

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma magic seal
Android cep telefonunuza indireceğiniz Onetap Glitch mobil uygulaması ile fotoğraflarınız üzerinde kaliteli değişimler yapabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza özel bir hava kazandırmak için illa photoshop uygulamasını kullanmanıza gerek yoktur. Onetap Glitch mobil uygulamasının özel efektleri doğrultusunda hareket ettiğiniz sürece oldukça farklı görünümlere sahip fotoğraflar elde edebilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzda sorunsuz bir şekilde kullanacağınız özel fotoğraf uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz. Uygulamayı Android  cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. 

Glitch fotoğraf editörü, farklı renk kayması arasında seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca rastgele tohum, rgb kaydırma, yoğunluk ve kalınlık düzenlemenize olanak tanıyan önceden ayarlanmıştır. iyi, hepsini anlamak zorunda değilsiniz, sadece onunla oynayın ve en çok neyi beğendiğinizi bulabilirsiniz. Özel efektlerden birini seçerek fotoğraflarınıza çok daha farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ücretli fotoğraf uygulaması kullanmak yerine sizde akıllı cep telefonunuza Onetap Glitch mobil uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz. 

Uygulamamızın özel fotoğraf ayarları arasından seçim yaparak fotoğraflarınıza çok daha başka bir boyut kazandırabilirsiniz. Sosyal medyalarınızı süsleyeceğiniz fotoğraflarınız artık çok daha kaliteli bir şekilde karşınıza çıkıyor. 

 

 

Onetap Glitch indir